سبد خرید 0

زیورآلات عروس

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 3 تير 1396 در ساعت 14 : 50 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 زیورآلات عروس

سعی کنید با لباس عروس از زیور آلات پهن و بزرگ استفاده نکنید تا لباس و صورت تان بیش تر به چشم بیاید نه جواهرات .به خاطر داشته باشید که جواهرات عروس هر چه کم تر، زیباتر.معمولاً برای عروس مروارید بهترین انتخاب است . زیرا رنگ سفید آن با رنگ لباس عروس هماهنگی بی نظیری دارد .در صورتی که اندام تان ظریف و لاغر است حتما از زیور آلات ظریف استفاده کنید .استفاده از میراث و یادگاری های اجدادی مثل یک گل سینه یا یک گردنبند هرگز قابل مقایسه با زیور آلات دیگر نخواهد بود و اصالت شما و خانواده تان را نشان خواهد داد .

اگر گردن کوتاهی دارید گردنبند پهن انتخاب نکنید و سعی کنید مدل گردنبند به صورت هفت باشد نه گرد ، تا بدین صورت گردن شما را کشیده تر نشان داده شود.هنگام خرید طلا و جواهر به تناسب رنگ آن با رنگ پوست ، مو و چشم های تان توجه کنید تا جلوه ی آن ها بیشتر شود .

اگر یقه ی لباس عروس تان بسته است بهتر است از گردنبند استفاده نکنید و به جای آن از یک جفت گوشواره ی بزرگ استفاده کنید . در غیر این صورت نه گردنبند و نه مدل یقه نمی توانند خودشان را نشان دهند.اگر موهای کوتاهی دارید بهتر است از گوشواره های بزرگ استفاده نکنید.مدل موی بلند و باز با گوشواره های آویزان و بزرگ تناسب و جلوه خوبی دارند.اگر گردن خیلی بلند و کشیده ای دارید از استفاده از گوشواره های بلند و آویزان دوری کنید.

اگر سرویس طلا و جواهرات عروسی تان را یک عمر نگه می دارید و توانایی خریدن سرویس جواهرات رنگارنگ را در طول زندگی ندارید بهتر است سرویسی بخرید که با همه رنگ لباس و آرایش جور در بیاید . برای رسیدن به این منظور بهترین رنگ انتخاب نگین سفید (برلیان ) است.

هنگام خرید دستبند توجه کنید که مدل آن طوری نباشد که به همه جا گیر کند . این نوع دستبند ها لباس های تان را خراب می کند و نگین ها ، مروارید ها و ... در اثر گیرکردن می افتند.هنگام خرید سرویس طلا قفل های دستبند ، گوشواره ، گردنبند را یک به یک چک کنید و از سالم و محکم بودن آن ها مطمئن شوید.دست های عروس نباید پراز انگشتر باشد.گردنبندهایی که مدل گرد دارند برای افرادی که گردن های خیلی بلندی دارند مناسب است و گردن آن ها را کوتاه تر نشان می دهد.

عروس

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()