سبد خرید 0

این لوازم جانبی سن را بالا می برد

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 5 تير 1396 در ساعت 18 : 41 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

این لوازم جانبی سن را بالا می برد

همه ما می دانیم که لوازم جانبی می توانند وضعیت ظاهری را بهتر یا بدتر  کنند. انتخاب لوازم مناسب و درست می تواند ترکیب زیبایی به لباس ها بدهد و به همان اندازه انتخاب لوازم نا مناسب نیز می تواند به کلی ترکیب عالی لباس ما را زشت کند. البته لوازم جانبی نا مناسب تاثیر بدتر از این هم دارد ، بدون شک هیچ کدام از شما خانم ها چنین چیزی را دوست ندارید.یکسری لوازم جانبی هستند که برای همه فصل ها مناسب و چشمگیرند اما این بدین معنا نیست که حتما برای ما مناسب هستند.

 گوشواره های سنگین:همه شما با بالا رفتن سن انتظار ایجاد چین و چروک در هر قسمتی از بدن دارید به جز گوش ها. اما باید یک خبر بد به شما بدهم: کاهش کلاژن و قابلیت ارتجاعی باعث می شود در پوست تمام قسمت های بدن چروک ایجاد شود. نرمه گوش نیز از این قاعده مستثنا نیست. بنابراین این دفعه که خواستید گوشواره انتخاب کنید این نکته را نیز در نظر بگیرید، گوشواره های سنگین این مشکل را بد و بدتر می کند. علاوه بر این گوشواره های سنگین نرمه گوش را به پایین میکشند و باعث می شود توجه اطرافیان به سمت گردن شما بیشترجلب شود.

 ست جواهرات: زمانی ست بودن جواهرات خیلی رایج و مد بود اما الان اینطور نیست. سعی کنید ست جواهرات استفاده نکنید. حتما نباید گردنبند با گوشواره ها ست باشد. در عوض می توانید جواهرات از جنس های مختلف استفاده کنید. اینگونه هم مدرن و هم شیک تر است.

 جنس جواهرات: انتخاب جواهرات نا مناسب می تواند اشتباه بزرگی در ظاهر شما ایجاد کند. انتخاب طلا یا نقره بستگی به گرم بودن یا سرد بودن رنگ پوست تان دارد. اگر جواهرات مخالف رنگ پوست تان انتخاب کنید سن تان بیشتر نشان داده می شود، برای کسانی که رنگ پوست شان سرد است نقره و برای کسانی که رنگ پوست شان گرم است طلا مناسب تراست.

 گل سینه: نگران نباشید نمی خواهم بگویم که گل سینه های زیبای تان را دور بریزید بلکه می خواهم بگویم آن ها را درست استفاده کنید. استفاده از گل سینه روی یقه لباس کمی قدیمی به نظر می رسد،در عوض می توانید از آن روی لباس های بافت جلوباز پاییزی یا زمستانی استفاده کنید.

مروارید: نیازی نیست حتما از ست مروارید کامل استفاده کنید. چون ظاهرتان را کمی قدیمی می کند. برای استفاده از مروارید باید کمی تغییرات ایجاد کنید. مثلا گردنبند نقره را با طلا یا نقره ترکیب کنید تا هم سن شما را بالا نبرد و هم شیک و مدرن باشید.

  لباس پولکی:اگر به لباس های پولکی علاقه زیادی دارید به جای اینکه پیراهن کاملا پولکی بپوشید، لباس هایی انتخاب کنید که در قسمتی از آن از پارچه پولکی استفاده شده باشد.

ناخن های بیش از حد طراحی شده: ناخن های بیش از حد طراحی شده برای نوجوان ها و دخترهای ۲۰ ساله مناسب است. ناخن های طراحی شده توجه اطرافیان را به دست ها جلب می کند و نشانه های پیری معمولا در دست ها قابل مشاهده هستند. بنابراین هرچه توجه دیگران را به دست ها کمتر جلب کنیم بهتر است.

علیرغم پیشنهادهایی که در این مطلب شده است لباس پوشیدن شما بستگی به خودتان و احساسی که از آن لباس ها به شما دست می دهد دارد، من خودم هنگام لباس پوشیدن به سن توجه زیادی نمی کنم و فقط لباسی می پوشم که زیبا و شیک به نظر برسم شما چطور؟ آیا شما هم از مواردی که در این مطلب اشاره شد استفاده می کنید؟

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()