سبد خرید 0

با این تغییرات ظاهری شیک بسازید

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | جمعه 2 تير 1396 در ساعت 12 : 2 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

با این تغییرات ظاهری شیک بسازید

استفاده از کیف دستی:همیشه یک کیف دستی با کیفیت ارزش پول دادن را دارد، با توجه به هزینه ای که می خواهید بکنید به دنبال کیفی با طراحی کلاسیک و رنگی خنثی باشید، اگر می خواهید کیفتان همیشه در بهترین شکل خود بماند هر بار خواستید کنارش بگذارید آن را با کاغذ و یا هر چیز دیگر پر کنید.

یک عطر تازه استفاده کنید: عطری را پیدا کنید که از آن لذت می برید و روی پوست خود بزنید ( هرگز به لباس یا موی خود عطر نزنید) عطر را روی ساعد یا پشت گردن خود اسپری کنید تا ماندگاریش بیشتر شود. حتی می توانید عطر را پشت زانوها و یا بین ران ها نیز بزنید تا بیشتر بویش بماند. قبل از اینکه عطر را روی پوست اسپری کنید با مرطوب کننده یا روغن بادام چرب کنید.

زیورآلات سنگین استفاده کنید:زیورآلات حتی اگر هم ارزان قیمت باشند اگر با فکر و هوشمندانه خریداری شوند می توانند به خوبی استایلتان را تقویت کنند. می توانید زیور آلاتی بخرید که حالتی کریستال با سنگ های پلاستیکی دارد، به جای زیور آلات درخشان و گران از زیور آلات تیره استفاده کنید. برای داشتن ظاهری کلاسیک ساعتی با بند فلزی یا چرم اضافه کنید.

از کتی کلاسیک استفاده کنید:مهم نیست زیر کت چه لباسی می پوشید، کت هایی که ظاهرشان خوب باشد برای یک استایل شیک کافی هستند. به دنبال کتی با کیفیت باشید که بتوانید برای طولانی مدت استفاده کنید. کت هایی که کمربند دارند، کت چرم مشکی، کت جین، آبی تیره، کرمی اینها مدل هایی هستند که هرگز از مد نمی روند.

به جزئیات دقت کنید:اگر جایی از لباستان نخ اضافی دارد یا در رفتگی هست، آن را ببرید یا درستش کنید. می خواهید از دانه های نخی روی ژاکت یا پلیور خلاص شوید؟ از یک تیغ برای برداشتنشان استفاده کنید ( مانند اصلاح صورت روی آنها بکشید ). حواستان را جمع کنید تا هیچ وقت لباسی نپوشید که رویش لکه و سوراخ باشد، و یا دکمه اش افتاده.

از بخار شور استفاده کنید:بخار شور را راحت تر می توان استفاده کرد و عملکردش از اتو سریعتر است. برای اینکه لباس هایتان بدون چروک بماند، به محض اینکه از خشک کن بیرون آمد آویزان کنید، و یک شب قبل از اینکه بپوشیدشان بخار بدهید.

از رنگ های خاکی بپرهیزید:بیشتر این رنگ ها کسل کننده هستند. برای اینکه ظاهری لوکس داشته باشید بهتر است از رنگ هایی که شبیه به سنگ های قیمتی است و یا رنگ های خمیری استفاده کنید.

استفاده از آرایش ساده و ناخن های طبیعی:وقتی نوبت به آرایش می رسد فکر نکنید سرخ کردن گونه ها، استفاده بیش از حد از ریمل و بزرگ کردن لب ها روش مناسبی است. اگر می خواهید ظاهری شیک و باوقار داشته باشید آرایش باید ساده باشد و ناخن ها را نیز فراموش نکنید بهتر است ناخن ها را تا جای ممکن طبیعی نگه دارید و فقط به یک لاک خوش رنگ بسنده کنید.

کفش ها را با کیفتان ست کنید:از آنجا که کفش را هر روز به پا می کنید و دائما در حال برخورد با پیاده رو است، پس باید همیشه آن را در بهترین شکل خود نگه دارید. بیشتر کفش ها را می توانید با کمی مایع شوینده و آب گرم تمیز کنید. برای از بین بردن سائیدگی کفش های چرم از وازلین استفاده کنید. کفش و کیف اگر با هم همخوانی داشته باشند ظاهرتان فوق العاده خواهد شد.

کیف

 لباس

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()