سبد خرید 0

در لباس مشکی شیک ترین باشید

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 13 تير 1396 در ساعت 12 : 19 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در لباس مشکی شیک ترین باشید

رنگ مشکی خستگی و کم خوابی و صورت رنگ پریده و بدون آرایش را بیشتر نشان می دهد. اگر وقت برای زیبا کردن موها و رسیدن به صورتتان ندارید رنگ دیگری را انتخاب کنید. مشکی رنگی است شیک و همیشه مد. البته برخی طراحان لباس رنگ های خاکستری و بژ را مشکی جدید نامیده اند .این رنگ آنقدرها هم که فکر می کنید ساده نیست. باید بدانید چگونه از آن در لباس استفاده کنید.

لباس های گشاد: مشکی رنگی است که واقعاً لاغر نشان می دهد(این یک واقعیت است) اگر برای لاغرتر نشان دادن، لباس های مشکی خیلی تنگ بپوشید نقص های هیکل بیشتر نشان داده می شوند. یک لباس، شلوار مشکی استایل شما را شیک تر خواهد کرد.

تنوع جنس پارچه: هنگام پوشیدن لباس های مشکی از جنس پارچه های مختلف استفاده کنید تا ظاهری عالی داشته باشید. به عنوان مثال شلوار کتان با بلوز ابریشمی، دامن چرم با بلوز یا ژاکت پشمی یا کیف و کفش چرم.

 تک رنگی انتخابی شیک و پرکاربرد: یکی از ترکیب رنگ ها که همیشه شیک و زیباست ترکیب رنگ سفید و مشکی است. اگر این ترکیب رنگ را به کار ببرید تبدیل به ملکه خواهید شد.

برجسته تر نشان دادن چشم ها: اگر آرایش نداشته باشید رنگ مشکی سن را بالاتر از آن چه هستید نشان می دهد. در رابطه با آرایش تاکید بیشتر باید روی چشم ها باشد. اما تصور خیلی ها این است که رژ لب قرمز استفاده کنند. باید آرایش کاملا طبیعی باشد.

از ترکیب مشکی با رنگ های دیگر نترسید: همه رنگ ها با مشکی جذاب می شود. بنفش، خاکستری، آبی، سبز، همه رنگ ها در هر طیفی.این قانون که فقط می توانید مشکی را با رنگ سفید و قرمز ست کنید را فراموش کنید.

رنگ مشکی مناسب ترین رنگ برای فصل زمستان است. کسانی که رنگ پوست گرمی دارند با این رنگ صورتشان بی روح و خسته نشان داده می شود. راه حل این است که برای لوازم جانبی و لباس های نزدیک صورتتان از رنگ های روشن استفاده کنید. به عنوان مثال: بلوز، شال، گردنبند یا گل سینه رنگ روشن.

 لباس مشگی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()