سبد خرید 0

محافظت از طلا و جواهر

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 8 آبان 1396 در ساعت 19 : 1 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

محافظت از طلا و جواهر

در صورتیکه طلا و جواهر شما کثیف شدن می توانید آنها را تمیز کنید چگونگی تمیز شدن طلا و جواهرات را قبلا توضیح داده ایم:

یکی از محبوب ترین های طلا و جواهر، حلقه و یا انگشتر است. دقت داشته باشید در هنگام خواب حلقه و انگشتر را از دستان خود در بیاورید چرا که استفاده از حلقه و انگشتر برای یک مدت طولانی باعث تجمع باکتری ها در پوست می شود که می تواند باعث آلرژیهای پوستی شود.در صورتیکه ترس از خراب شدن آن دارید می توانید به یک طلا ساز مراجعه نمایید تا با دستگاه های مربوط به تمیز کاری است طلای شما را دوباره جلا بدهد. مراقب باشید که برای تمیز کردن مروارید آن را با آب و صابون هرگز استفاده نکنید.

حتما طلا و جواهرات خود را درون جعبه قرار دهید و بهتر آن است که آن را درون یک پارچه قرار دهید وسپس آن را در درون جعبه قرار دهید. به این ترتیب دیگر حتی خطر ضربه خوردن به سنگ نیز تا حد ممکن پایین می آید.دقت داشته باشید که استفاده از طلا و جواهرات اعم از آویز ، گوشواره ، انگشتر ، گردنبند ، دستبند و باقی جواهرات در هنگام داشتن فعالیت بدنی مانند دویدن، شنا کردن، کار اشتباهی است و می تواند آسیب های جدی به آنها برساند.در صورتیکه جواهر شما مرواریدی باشد که بر روی گوشواره ، آویز و یا دستبند باشد ممکن است بیشتر در معرض کثیفی قرار بگیرد و جلای خود خود را از دست بدهد. مروارید را با یک پارچه مخصوص که در جواهر فروشیها موجود می باشد تمیز کنید.

در انتها این نکته را به عنوان یک قاعده کلی در نظر داشته باشید : بهترین نحوه استفاده از طلا و جواهرات به این گونه هست که طلا و جواهرات خود را زمان بیرون رفتن آخرین موردی باشد که استفاده می کنید و هنگامی که کارتان تمام شد سریع آن را از خود جدا کنید.

 

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()