سبد خرید 0

مراقبت از گوشواره

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | جمعه 6 مرداد 1396 در ساعت 10 : 5 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مراقبت از گوشواره

برای نگهداری یک گوشواره در بهترین حالت ممکن باید آنها را طوری نگهداری کنید که از ساییدگی آنها با یکدیگر جلوگیری شود.نحوه تمیز کردن، و نگهداری یک گوشواره بسته به نوع فلز و نوع سنگ آن متفاوت است.از آنجایی که مدل ها و سبک های مختلفی از گوشواره وجود دارد، ما فقط می توانیم برخی دستورالعمل را برای راهنمایی بیشتر در اختیار شما قرار دهیم.

1 سعی کنید در مواقعی که احتمال خراش ، کثیف شدن، خم شدن و یا آسیب رسیدن به گوشواره است، گوشواره را از گوش خود خارج کنید.به عنوان مثال قبل از دوش گرفتن، حمام کردن و یا ورزش به خصوص شنا، گوشواره را از گوش خود بیرون آورید.

2 زمانی که ورزش هایی انجام می دهید که نیاز به کلاه و یا محافظ گوش دارند، بهتر است برای جلوگیری از آسیب خوردن به گوشواره، آنها را از گوش خود خارج نمایید.

3 برای رفتن به مهمانی ها و زمانی که می خواید از جواهرات استفاده نمایید، بهتر است ابتدا مواد آرایشی، عطر، اسپری مو و لوسیون خود را استفاده کنید و سپس گوشواره را آویزان نمایید.

4 برای اینکه از سلامت گوشواره ها اطمینان بیشتری داشته باشید، بهتر است آن را درون جعبه جواهرات و یا کیسه چرمی یا پارچه ای نگهداری کنید.

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()