سبد خرید 0

چند نکته برای رهایی از حساسیت

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 2 تير 1398 در ساعت 20 : 6 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

حتما تا به حال برای شما پیش آمده که پس از استفاده از بدلیجات دچار حساسیت شده باشید.بروز چنین حساسیت هایی در پوست همراه علایمی مانند سبز شدن پوست یا خارش به دلیل وجود نیکل در زیورآلات میباشد.

نیكل یک فلز سفید ـ نقره‌ای رنگ است كه در طبیعت یافت می‌شود و بسیار مقاوم است. این فلز همراه سایر فلزات استفاده میشود تا زیورآلات مورد علاقه ی شما را بسازد!

برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل درمورد ایجاد حساسیت به زیورآلات بدل بهتر است چند نکته را رعایت کنید:

1-هرگاه خواستید از زیورآلات بدل استفاده کنید تمامی نقاطی که در تماس با جسم بدل قرار دارد خشک کنید.

2-روی قسمت هایی از بدل مانند قفل ها را با لاک ناخن پوشش دهید تا خود جسم با پوست شما در تماس نباشد.با این روش تا حدودی از حساسیت زا بودن زیورآلات کاسته میشود.

3-از زیورآلات مرغوب استفاده کنید! شما میتوانید با استفاده از زیورآلات مرغوب و عدم استفاده از اجناس بی کیفیت پوستی سالم داشته باشید.

4-در صورت قدیمی بودن زیورآلات آنها را به جواهرفروشی ها برده و از آنها بخواهید لایه ایی از جنس استیل روی این نوع زیورآلات بکشند.

5-از کیت های تست نیکل استفاده کنید.این کیت ها اکثرا به شکل مداد هستند که شما میتوانید با تماس دادن این مدادها از عدم وجود  نیکل در بدلیجات اطمینان حاصل کنید.

6-استفاده از زیورآلات استیل هم راهی برای نجات از بروز حساسیت های پوستی است.اما به یاد داشته باشید که قفل دستبندها و گردنبدها هم میتواند حساسیت زا باشد.

7-دستبندهایتان را محکم نبندید!عوارض مربوط به محکم بستن دستبندها هم بسیار شایع است.دستبندهای تنگ با قرار گرفتن و وارد کردن فشار به اعصاب مچ دست و عروق باعث ایجاد مشکل در گردش خون بدن شما میشوند.

8-زیورآلات خود را به موقع تمیز کنید تا باعث جلوگیری از تجمع باکتری ها در سطح آنها شوید.

و در آخر شما میتوانید به ما در این مورد اعتماد حاصل فرمایید که هیچگونه از محصولات سایت الماسین موجب بروز حساسیت های پوستی نمیشوند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()