سبد خرید 0

کریستال‌ سواروسکی Swarovski

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 7 شهریور 1396 در ساعت 12 : 33 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کریستال‌ سواروسکی Swarovski

 سواروسکی برندی است که سالها زیباترین کریستال‌های دنیا را در دل دنیای مد و لباس جا داده است. یک شرکت اتریشی سازنده شیشه کریستال‌های تزئینی، جواهرات و لوازم جانبی لوکس است که در سال ۱۸۹۵ توسط دانیل سواروفسکی تاسیس شده است. سواروسکی علاوه بر تولیدات سنگ و جواهرات قیمتی در عرصه عطر نیز فعالیت دارد.سنگهای تولیدی کمپانی سواروسکی با تنوع رنگی و تراش بسیار زیاد هر کدام سمبل یکی از سنگهای جواهری است که میتوانید آنها را انتخاب کنید.

کریستال های سواروسکی به صورت طبیعی تشکیل نمیشوند. این کریستال ها با کریستال های تشکیل شده در معادن مدنی کاملا متفاوت هستند.در واقع شیشه هایی هستند که 35% بار به آنها ا ضافه شده است.(منظور از بار مواد دیگری است که در ساخت کریستال به آن اضافه میشود) تا در پروسه ساخت و تراش مقاومت و آمادگی لازم را پیدا کنند.برای ساخت کریستال های رنگی به شیشه ها هم بار و هم رنگ اضافه میشود. اگر به لوازم منزل که از کریستال ساخته شده اند توجه کنید آنها نیز همین شرایط را دارند. برای مثال گلدان یا لوازم دیگر کریستالی دقت کنید اطلاعات اون قطعه بر روی آن ثبت شده و معمولا عدد24% بر روی آن نوشته شده که نشان دهنده مقدار بار اضافه شده به آنها است. در قطعات کریستال های سواروسکی دانیل سواروسکی با فرمول خاص خودش باری که به شیشه اضافه میگردد شفافیت و درخشنگی خارق العاده ایی به تولیدات خود میداده که همین امر باعث شده تا امروز در دنیا بحث برانگیز تر از سایر محصولات مشابه خود باشد.

و در انتها باید بگوییم سواروسکی کریستال است و البته در جایگاه شهرت یک برند. اینکه شما مبلغی را برای خرید آن میپردازید در واقع شما پول یک نام معروف در دنیا را میپردازید. نه طلا است نه از دسته سنگ های کانی انچه که مهم است علمی است در ساختن این کریستال ها به کار رفته است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()