سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پابند طلا و مروارید

پابند های مروارید از جنس طلا و نقره از برند الماسین آذر.مروارید یکی از گرانبهاترین سنگها است. این سنگ  بر ماه حکمرانی می کند و همچنین زندگی مثبتی برای مالک خود به ارمغان می آورد تا بتواند یک زندگی شاد و آینده ای امن داشته باشد. از زمان های بسیار قدیم قدرت  این سنگ مورد پرستش قرار گرفته است. این سنگ نماد عشق و علاقه است به همین دلیل زنان از آن در جواهرات و زیور آلات خود استفاده می کنند. استفاده مرتب از مروارید باعث می شود احساس خاصی داشته باشید. مروارید ها بی انتها و کلاسیک هستند ، به فرد احساس اعتماد به نفس و اطمینان می دهند.

انواع پابند های مروارید

متریال استفاده شده در پابند های مروارید میتواند از نقره و یا طلا باشد که در فرد ایجاد حساسیت نکند. طول پابند ها به طور استاندارد 22 سانتی متر می باشد اما در فروشگاه الماسین آذر شما می توانید با سایز دلخواه خود پابند مرواریدی خود را سفارش دهید و با دستبند و گردنبند مرواریدی خود ست کنید. مروارید سفيد نماد قلب و ذهن خالص است، بي گناهي و اعتقاد، عنصري وابسته به آب و ماده دارد.

قیمت پابند مرواریدی

برای خرید پابند مروارید میتوانید از متریال نقره استفاده کنید که قیمت مناسب تری نسبت به طلا دارد. پابند های طلا با قفل طلای 18 عیار ساخته شده و پابند های نقره با زنجیر و یا قفل نقره با عیار 925.مروارید های استفاده شده در انواع پابند از نوع درجه یک بوده که زیبایی پابند ها را چندین برابر میکند.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()