سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

دستبند با قفل طلا

خرید دستبند مروارید با قفل طلا

یکی از انواع قفل دستبند که در دستبند های مروارید الماسین آذر استفاده میشود، حلقه فنری یا مدبر از نوع طلای 18 عیار است. در این قفل اهرمی قرار گرفته که با فشار آن به سمت عقب، قفل باز می‌شود. پس از باز شدن قفل، زنجیر درون حلقه بیرون می‌آید که با رها کردن اهرم، قفل بسته می‌شود. درون این قفل یک فنر کوچکی قرار گرفته است که به باز و بسته شدن سریع قفل کمک می‌کند. قفل حلقه فنری در حالت کلی برای افزایش امنیت دستبند و گردنبند استفاده می‌شود. 

قیمت انواع دستبند مروارید پرورشی با قفل طلا

ما در دستبند های طلا کوچک ترین نوع قفل را انتخاب کردیم که مناسب سایز مروارید ها نیز باشد. بنابراین نیازی نیست هزینه بالایی برای قفل طلا پرداخت کنید و در کل برای خرید دستبند با قفل طلا به بودجه بالایی نیاز ندارید. گرچه اگر شما قفل سنگین تر برای دستبند مروارید خود در نظر دارید میتوانید با ما در میان بگذارید و قفل بزرگتری تهیه نمایید. اما همین سایز برای گردنبند و دستبند های برند الماسین آذر مناسب است.دستبند مروارید اصل را میتوانید از فروشگاه الماسین آذر خربداری نمایید. در این فروشگاه انواع دستبند مروارید دخترانه در دسته بندی ها قرار داده شده است. دستبند مروارید سفید، دستبند گلبهی و چند رنگ. 

انواع دستبند با قفل طلا مروارید اصل زنانه را میتوانید به صورت کاملا سفارشی (رنگ، سایز و یا هر تغییر قابل اجرا ) نیز سفارش دهید.

مروارید ها در همه مدلهای فروشگاه الماسین آذر شامل گردنبند ،دستبند،گوشواره و ... از مروارید اصل (پرورشی) درجه یک تهیه شده است.نخ به کار رفته در تمامی دستبند های برند الماسین آذر معمولا نخ ابریشم درجه یک و کمی نازک بوده اما بسیار مقاوم هستند و به مرور کش نمی آیند و شل نمیشوند اما نسبت به حرارت اصلا مقاوم نیستند. در زمان استفاده از دستبند از تماس مستقیم آن با حرارت زیاد و آتش خودداری نمایید.

مروارید ها به دلیل طبیعی بودن از لحاظ ظاهر کمی با یک دیگر متفاوت هستند حتی از لحاظ سایز هم در یک دستبند  یا گردنبند ممکن است کمی با یکدیگر متفاوت باشند. اگر مروارید را دوست دارید اما به دنبال سنگی متفاوت از آن نیز هستید، مروارید باروک احتمالاً همان مورد مناسب برای شما است .نکته مهم آن است که ناکامل بودن مروارید باروک به هیچ وجه برای آن یک نقص به حساب نمی آید. در واقع هیچ دو مروارید باروکی را نمی توان یافت که کاملاً مشابه یکدیگر باشند. هر قطعه زیورآلاتی که در ساخت خود از مروارید باروک بهره باشند نیز زیبایی متفاوتی را به نمایش می گذارد. بر روی مروارید ها یک یا چند خط ایجاد شده است که کاملا طبیعی است چون از صدف بیرون آمده اند و توسط دستگاه ساخته نشده است.(همین باعث زیبایی دستبند شده است).هر برآمدگی اضافی و یا تغییر رنگ در یک قسمت از مروارید کاملا طبیعی است و جزو نواقص مروارید به شمار نمیرود.

 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()