سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سرویس مروارید و نقره

مروارید ها در همه مدلهای فروشگاه الماسین آذر شامل گردنبند ،دستبند،گوشواره و ... از مروارید اصل (پرورشی) درجه یک تهیه شده است.مروارید ها به دلیل طبیعی بودن از لحاظ ظاهر کمی با یک دیگر متفاوت هستند حتی از لحاظ سایز هم در یک دستبند  یا گردنبند ممکن است کمی با یکدیگر متفاوت باشند. اگر مروارید را دوست دارید اما به دنبال سنگی متفاوت از آن نیز هستید، مروارید باروک احتمالاً همان مورد مناسب برای شما است .نکته مهم آن است که ناکامل بودن مروارید باروک به هیچ وجه برای آن یک نقص به حساب نمی آید. در واقع هیچ دو مروارید باروکی را نمی توان یافت که کاملاً مشابه یکدیگر باشند. هر قطعه زیورآلاتی که در ساخت خود از مروارید باروک بهره باشند نیز زیبایی متفاوتی را به نمایش می گذارد. بر روی مروارید ها یک یا چند خط ایجاد شده است که کاملا طبیعی است چون از صدف بیرون آمده اند و توسط دستگاه ساخته نشده است.(همین باعث زیبایی دستبند شده است).هر برآمدگی اضافی و یا تغییر رنگ در یک قسمت از مروارید کاملا طبیعی است و جزو نواقص مروارید به شمار نمیرود.

خرید سرویس نقره مرواریدی

در حال حاضر جدیدترین سرویس مروارید اصل با نقره توسط طراحان با متریال خوب و در طرح‌های مختلف  وارد بازار می‌شود تا پاسخگوی مشتریان باشد. از انواع سرویس می‌توان به سرویس مروارید اصل (پرورشی) با قفل نقره عروس اشاره کرد که همواره جزء پرطرفدارترین‌ها بوده است. سرویس مروارید عروس در صورت برخورداری از کیفیت مطلوب یکی از انتخاب‌های همیشگی نوعروسان بوده و هست.

قیمت سرویس مروارید اصل

قیمت سرویس مرواریدی بسته به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. کیفیت مروارید و متریال استفاده شده در ساخت روی قیمت سرویس مرواریدی نقره تاثیر می‌گذارد. عامل مهمی که تنها در قیمت سرویس مشاهده می‌شود کیفیت و نوع مروارید بکار رفته در ساخت آن است. در ایران معمولا از مروارید پرورشی به عنوان نگین در ساخت سرویس مرواریدی استفاده می‌شود که جلوه چشم مروارید و نقره، برای افراد خوشایند است.

سرویس مرواریدی شامل دو2 یا سه تکه زیورآلات می‌شود. معمولا گردنبند و گوشواره دو تکه اساسی یک سرویس را تشکیل می‌دهند. سرویس از سه تکه زیورآلات مرواریدی تشکیل شده باشد، معمولا شامل گردنبند مروارید ، گوشواره مروارید ، انگشتر مروارید و یا دستبند مرواریدی  است.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()