سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

گردنبند ساده مروارید گره ای

فروش گردنبند ساده مروارید پرورشی با قفل گره ای
گردنبند مروارید ساده با قفل گره برای کسانی که سایز گردنبند رو به درستی نمی دادنند بهترین گزینه هست چرا که این مدل گردنبند مرواریدی دارای قفل آسانسوری هست که برای همه به راحتی سایز میشود(همانند دستبند های گره ای مرواریدی)

قیمت گردنبند مروارید اصل 

قیمت گردنبند مروارید اصل با این مدل قفل ارزانتر از سایز مدلها بوده چون نیازی به قفل نقره و یا طلا نیست و براحتی برای همه قابل استفاده هست اما اگر سایز گردنبند را می دانید که چند سانتی متر باید باشد پیشنهاد ما به شما خرید گردنبند مروارید پرورشی ساده یا قفل طلا یا نقره هست.برای نگهداری از مروارید در مقایسه با سنگ های دیگر باید دقت و توجه بیشتری کرد زیرا مروارید، بسیار نرم و شکننده است و حرارت زیاد، کرم های دست و بدن، عطر ها و یا اسپری های مو که حاوی الکل و اسید مضر هستند می توانند موجب از بین رفتن یکپارچگی و شفافیت سطح مروارید شوند .

گردنبند مرواریدی به دلیل زیبایی و شکوه بی نظیرش از سال های خیلی دور مورد توجه بوده، با این حال کمتر کسی از خواص درمانی آن خبردار بوده و صرفا جهت زیبایی از آن استفاده می شده. علاوه بر استفاده زینتی از این سنگ های قیمتی ، از خواص درمانی آنها نیز بهره ببرید .مروارید برای درمان بسیاری از بیماری های جسمی و روحی مفید است. یکی از خواص مهم مروارید خاصیت آرامش بخشی آن است . این ماده به منظور تسکین استرس، بهبود خلق و خو و برطرف کردن مشکلات خواب مورد استفاده قرار می ‎گیرد.

 گردنبند های مروارید اصل زنانه با قفل گره ای را میتوانید به صورت کاملا سفارشی (رنگ، سایز و یا هر تغییر قابل اجرا ) نیز سفارش دهید.

مروارید ها در همه مدلهای فروشگاه الماسین آذر شامل گردنبند ،دستبند،گوشواره و ... از مروارید اصل (پرورشی) درجه یک تهیه شده است.مروارید ها به دلیل طبیعی بودن از لحاظ ظاهر کمی با یک دیگر متفاوت هستند حتی از لحاظ سایز هم در یک دستبند  یا گردنبند ممکن است کمی با یکدیگر متفاوت باشند. اگر مروارید را دوست دارید اما به دنبال سنگی متفاوت از آن نیز هستید، مروارید باروک احتمالاً همان مورد مناسب برای شما است .نکته مهم آن است که ناکامل بودن مروارید باروک به هیچ وجه برای آن یک نقص به حساب نمی آید. در واقع هیچ دو مروارید باروکی را نمی توان یافت که کاملاً مشابه یکدیگر باشند. هر قطعه زیورآلاتی که در ساخت خود از مروارید باروک بهره باشند نیز زیبایی متفاوتی را به نمایش می گذارد. بر روی مروارید ها یک یا چند خط ایجاد شده است که کاملا طبیعی است چون از صدف بیرون آمده اند و توسط دستگاه ساخته نشده است.(همین باعث زیبایی دستبند شده است).هر برآمدگی اضافی و یا تغییر رنگ در یک قسمت از مروارید کاملا طبیعی است و جزو نواقص مروارید به شمار نمیرود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()